Rozstrzygnięcie konkursu „Drewno w Architekturze”

listopad 15

15 listopada 2018 r. na Wydziale Architektury PB odbędzie się gala zamykająca pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu „Drewno w Architekturze” na magisterskie prace dyplomowe. Konkurs zorganizowała Wydział Architektury wraz z firmami Unibep S.A. i Danwood S.A.

Zgodnie z harmonogramem ogólnopolskiego konkursu na najlepsze magisterskie prace dyplomowe „Drewno w Architekturze” posiedzenie jury konkursu odbyło się 29 października 2018 r. W skład komisji konkursowej weszli: dr hab. inż. arch. Aleksander Asanowicz, prof. PB (Przewodniczący Jury), prof. dr hab. inż. arch. Konrad Kucza-Kuczyński (Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej), dr inż. arch. Romuald Loegler (Atelier Loegler Architekci), arch. Andrzej Chwalibóg (Pracownia Projektowa ARCH ITO), arch. Tomasz Duryński (Kierownik Działu Architektury DANWOOD S.A.), Roman Jakubowski (Dyrektor Unihouse Oddział UNIBEP S.A.), dr inż. arch. Adam Jakimowicz (Komisarz konkursu) dokonało oceny nadesłanych prac. Jury podkreśliło wysoki poziom prac i spośród 38 prac konkursowych wyłoniło 11 najlepszych. Po wielogodzinnej dyskusji postanowiło ostatecznie przyznać trzy nagrody i dwa wyróżnienia.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się, 15 listopada, o godzinie 14.00 na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej.